Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
marcin marcinek jan paweł M N Jan Kowalski Joanna Kuchnicka K MN Kamil Wisniewski Szymon Tłustochowicz boj fra oszlo ALEXANDER HAZARD K - Ole_Nordmann artmalarz Lord_Wader. (1035 niezalogowanych)
12 Posty
Lord_Wader.
(Lord_Wader.)
Wiking
Co ty ciągle z tą izbą i alkoholem masz z tym jakiś problem?? widzę że orientujesz się w aktualnych cenach chyba sam jesteś częstym pensjonariuszem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
Co za pech !!!!....
To ja myslalem,ze ogladanie Tefalenu , czytanie Gazwybu i uczestniczenie w radosnych marszach,organizowanych przez najbardziej rozsmieszajacego prezydenta doprowadzi mnie
do pelni szczescia i zadowolenia.Okazuje sie jednak,ze nie,bo po tylu latach jestesmy na 56 miejscu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Robert16
(Robert16)
Wiking
a co niby norwegowie mają powiedzieć że są nieszczęśliwi ?! oni są dziwni, zamknięci w sobie, nie otwierają się na innych bo się boją że barnevernet zabierze im dzieci ! chora instytucja stojąca ponad prawem wystarczy domysł lub podejrzenie, wystarczy że pocałujesz swoje dziecko w usta lub dasz zbyt słodkie śniadanie tak naprawdę wystarczy ich widzimisię i mogą wtargnąć tobie do domu i zabrać dzieci zadzwonisz na policję zapomnij oni są nad policją ! Tylko 10% dzieci jest odzyskiwanych reszta przepada ! To ogromy biznes bo rodziny zastępcze często psychopaci wykorzystujący dzieci również seksualnie dostają ogromne pieniądze każdego miesiąca na ich utrzymanie ! To jest sposób na niski wskaźnik urodzeń dzieci w norwegii ze względu na duży alkoholizm wśród kobiet i dzieci z zepsułem dawna co jest konsekwencją chowu wtórnego czyli kojarzenia bliskich krewnych !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok